У переселенців Запорізької області новий шанс знайти гідну роботу

У переселенців Запорізької області новий шанс знайти гідну роботу

16 листопада у Запоріжжі у конференц-залі готелю «Театральний» відбувався круглий-стіл на тему «Пошук роботи – пошук себе». Головними його темами були ринок праці у Запорізькій області, проблеми працевлаштування переселенців та нова програму Українського фонду соціальних інвестицій «Гідна праця».

«Ми понад 17 років працюємо в усіх регіонах України і за цей час виконали близько 1300 соціальних проектів. Понад 1 мільйон людей отримали теплі школи та дитячі садочки, люди у сільській місцевості -  доступ до питної води. Також ми відновлювали фельдшерсько-акушерські пункти, дороги, клуби та бібліотеки. Коли постала проблема переселенців, Уряд Німеччини уклав угоду з Урядом України та через банк KfW став фінансувати новий проект Українського фонду соціальних інвестицій зі створення соціального житла для цих людей. В Запорізькій області ми ремонтуємо 5 об’єктів соціального житла для переселенців у 3-х містах. І ми також звертаємо увагу на соціальну адаптацію переселенців. Тому розпочинаємо нову програму «Гідна праця»» - повідомив Володимир Крищук, директор Харківського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій.

«Проекти, які Український фонд соціальних інвестицій реалізував у Запорізькій області, є історіями успіху. У нас була та залишається гострою проблема створення житлових умов для переселенців. А проект УФСІ за кошти німецького уряду був швидкою реакцією на вирішення цієї проблеми. І зараз ми впевненні, що нова ініціатива «Гідна праця» також буде успішною. Ми будемо допомагати впроваджувати цю програму», - заначив Артур Бойко, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації.

У регіоні виконавцем програми «Гідна праця» є Запорізька громадська організація ««Центр розвитку кар'єри «Професіонали»». «Цей проект передусім направлений на мотивацію людей до змін. Вже від сьогодні ми розпочинаємо набір учасників. Всі бажаючі можуть заповнити онлайн-заявку до 26 листопада. До 30 листопада ми відберемо учасників, а з 1 грудня оголосимо про перші стартові тренінги», - повідомив Кирило Дядя,  президент «Центру розвитку кар’єри «Професіонали»».

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «ГІДНА ПРАЦЯ».

За словами Анни Аладжальян, консультанта із соціальних питань Українського фонду соціальних інвестицій, «ми дамо змогу переселенцям та місцевим мешканцям зорієнтуватись на нинішньому ринку праці  та знайти для себе оптимальні варіанти розвитку. Одні люди готові до створення власного бізнесу і це один напрямок наших тренінгів. Інший напрямок – підготовка до роботи у командах та сприяння у виборі такої роботи, яка є сучасною та гідно оплачуваною».

Програма щойно стартувала. Її учасниками будуть переселенці, мешканці Запоріжчини, а також випускники шкіл, які пройдуть низку тренінгів, особистих консультацій, бізнес-курс або курси з перекваліфікації, задля того, щоб збільшити  можливості отримати бажану роботу.

Центрами «Гідної праці» у Запорізькій області є міста Мелітополь, Токмак та селище міського типу Комиш-Зоря. 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше