УФСІ інвестує у розвиток соціального капіталу громад Харківщини

УФСІ інвестує у розвиток соціального капіталу громад Харківщини

30 листопада - 1 грудня 2017 року у Харкові працівники муніципалітетів, лідери громадських організацій, освітніх установ з міст Золочів, Дергачі, Лозова, Богодухів, Красноград розвивали навички ефективної роботи у громаді в рамках навчальної програми “Розвиток соціального капіталу у громаді”. 

Навчальна програма є результатом партисипативного дослідження потреб громад, проведеного у форматі “Світове кафе” протягом вересня-жовтня 2017 року,  і має на меті підвищити спроможність місцевих лідерів до утворення міцніших горизонтальних зв`язків у громаді. Пропонований підхід передбачає не тільки вивчення конкретних аспектів роботи у громаді, але і практику учасників під час тренінгових сесій та у громадах із отриманням зворотного зв’язку.

Цільова аудиторія програми:

учасники та учасниці світових кафе, проведених у вересні-жовтні 2017 року УФСІ, а також ініціативні громадяни у громадах:

 • Запорізька область: Токмак, Комиш-Зоря, Мелітополь
 • Харківська область: Громади: Ізюм, Дергачі, Золочів, Лозова, Красноград, Богодухів
 • Дніпропетровська область: Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Чумаки, Павлоград, Кам’янське

Цілі навчальної програми з розвитку соціального капіталу у громадах:

 • Отримати знання про природу та принципи соціальної взаємодії у громаді;
 • Вивчити та відпрацювати на практиці алгоритм та інструменти проведення продуктивних зустрічей з залученням різноманітних зацікавлених сторін;
 • Обмінятись практичним здобутим досвідом з розвитку соціального капіталу у громаді;
 • Стимулювати мережування та взаємодопомогу між учасниками.

Тривалість навчання складає чотири тренінгові дні для кожної групи з можливістю застосувати отримані знання на практиці у своїх громадах, а також отримати зворотній зв’язок від тренерів та колег з інших громад.

За результатами програми учасники:

 • Підвищать свої знання основних принципів роботи у громаді
 • Опанують конкретні інструменти та покращать навички проведення продуктивних зустрічей
 • Визначать ключові зацікавлені сторони у громаді та способи їх залучення до спільних ініціатив
 • Спланують власні заходи/зустрічі у громадах з залученням різних зацікавлених сторін
 • Розроблять ключові повідомлення для стратегічної комунікації у громадах
 • Сформують групи обміну досвідом та взаємопідтримки

Після проходження програми учасники, які відвідали всі тренінгові сесії отримають сертифікати від Українського фонду соціальних інвестицій про підвищення кваліфікації у сфері роботи у громаді.

Наступні тренінги у межах програми відбудуться у Дніпрі та Запоріжжі.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше