У Кам’янську закінчився ще один модуль програми УФСІ «Гідна праця»

У Кам’янську закінчився ще один модуль програми УФСІ «Гідна праця»

19-21 січня у місті Кам’янське, Дніпропетровської області, 34 учасники програми УФСІ «Гідна праця» пройшли окремі тренінги для пошуку кращої роботи або створення власного бізнесу. Серед учасників програми - 13 переселенців з Донбасу.

Слухачі займались у двох окремих групах за індивідуальними програмами. Одна група (21 особа) з професійними тренерами вирішувала проблеми пошуку кращої роботи.

13 слухачів обрали напрямок «Створення власного бізнесу». У своїй групі вони отримали навички за такими питаннями як «бізнес планування», «правила складання бізнес-плану», «види бізнес-планів, поширені помилки і прорахунки», «планування матеріальних і фінансових потоків».

«Було цікаво, корисно і змістовно. Завдяки пройденому тренінгу я почала розуміти куди краще мені розвиватись. І навіть, якщо я не миттєво зможу змінити своє життя, то найближчим часом мені все вдасться», - так оптимістично підсумувала результати тренінгу Лариса Федорович, переселенка з Горлівки Донецької області. Нині жінка мешкає у модульному містечку Кам’янська.

716
716_1
716_2
716_4

 

It might be interesting for you