Представники УФСІ вдосконалювали навички з енергоефективності

Представники УФСІ вдосконалювали навички з енергоефективності

25-26 січня 2018-го року керівники УФСІ та технічні спеціалісти фонду пройшли тренінги «Енергоефективність та енергоаудит», «Скатні та плоскі покрівлі». Тренінги провели представники компанії MIZOL, яка має значний досвід роботи на будівельному ринку України.

Ще раз зупинились на принципах енергоефективності. Обговорили вимоги до створення енергетичного паспорту об’єкту. Також було цікаво почути думки спеціалістів MIZOL про те, як вони проводять енергоаудит на своїх об’єктах, яке обладнання та програмне забезпечення використовують.

УФСІ завжди впроваджує заходи із скорочення споживання енергії на відремонтованих об’єктах соціальної інфраструктури. Фонд залучає кваліфікованих спеціалістів, які визначають енергетичні характеристики будівель закладів соціальної сфери до та після проведення ремонту.

Щоб скоротити енергоспоживання у школах, дитячих садках, соціальних гуртожитках для переселенців проводиться реконструкція всіх мереж, систем постачання і обліку споживання води, газу, теплової та електричної енергії. Ми також вчимо місцеві громади як економно використовувати енергію на своїх об’єктах.

721
721_1

 

It might be interesting for you