2500 дітей додатково піде у дитсадки Києва до кінця року – Український фонд соціальних інвестицій

2500 дітей додатково піде у дитсадки Києва до кінця року – Український фонд  соціальних інвестицій

До кінця 2018 року у дитячих садках Києва створять 2500 додаткових місць. Про це сьогодні розповів Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) під час публічного звіту організації.

Наразі УФСІ уже відремонтував 71 групове приміщення у 34 дитячих садках столиці.

«В електронній черзі у дитсадки Києва перебуває 4200 дітей. У той же час у столичних дошкільних закладах є сотні приміщень, що потребують капітального ремонту, і тому не використовуються або використовуються не за призначенням. Для ремонту таких приміщень ми залучаємо кошти уряду Німеччини. Ми ремонтуємо спальні, роздягальні, ігрові кімнати, куточки для роздачі їжі, ремонтуємо дах та підлогу, замінюємо систему опалення, ставимо теплі вікна та двері, використовуємо безпечні для дітей матеріали. Завдяки цьому  у відремонтовані групи уже ходять понад 1800 дітей», – зазначає Андрій Лактіонов, виконавчий директор УФСІ.

На ці роботи УФСІ залучив кошти Уряду Німеччини, надані через Німецький банк розвитку KfW у розмірі 112,8 млн грн. Відремонтовані групи забезпечує меблями місцева влада.

«Відповідно до завдання, поставленого Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, ми взяли собі за мету зробити так, щоб в Україні до 2020 року не було черг в дитячі садки. Один із способів створити додаткові місця у дошкільні заклади - залучити інвестиції. Привести в Україну інвестора може установа, якій довіряють і яка застосовує європейські підходи у роботі. УФСІ вдалося залучити інвестиції уряду Німеччини для ремонту дитячих садків та створення додаткових місць», – зазначає Олександра Чуркіна, заступник Міністра соціальної політики України.

УФСІ вкладає кошти як в ремонт груп загального профілю, так і групових приміщень для дітей з інвалідністю та інклюзивних груп. Зокрема, створено 4 групи для дітей із захворюваннями шлунку, 1 групу для дітей з порушенням психічного розвитку, а також інклюзивні групи, які відвідують діти із синдромом Дауна та аутизмом. Для того, щоб вихователі комфортно почували себе в таких колективах та ефективно працювали з усіма дітками УФСІ проводить тренінги для освітян з підвищення кваліфікації. Зокрема, 90 вихователів взяли участь у тренінгу «Лялька як персона».

Завдяки новоствореним групам у дитячих садках Києва з’явилося понад  200 робочих місць.

Окремо УФСІ вкладає кошти у ремонт дошкільних закладів та шкіл у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та м. Львів. Саме в цих регіонах організація створює соціальне житло для переселенців. Наразі уже заселено майже півсотні внутрішньо переміщених осіб. Зараз УФСІ ремонтує соціальні квартири та гуртожитки, щоб до кінця цього року заселити ще понад 700 внутрішніх мігрантів.

«Окрім дитячих садків, один із пріоритетних напрямків нашої роботи – допомога переселенцям. Саме тому ми створюємо для них соціальне житло. Також вкладаємо кошти у ремонт шкіл, спеціалізованих інтернатів та організовуємо навчальні заходи, де об’єднуємо представників влади, активних мешканців та переселенців навколо вирішення проблем їхньої громади. Зокрема, в рамках програми перекваліфікації «Гідна праця» уже взяли участь понад 420 учасників», – додає Андрій Лактіонов.

За 2017 рік УФСІ інвестував у розвиток усіх соціальних програм 155 млн грн. Про використання цих коштів організація відзвітувала публічно. УФСІ – перший з виконавців проектів міжнародної допомоги в Україні, що розпочав проводити тендерні закупівлі через онлайн систему Prozorro. Детально ознайомитися із діяльністю та результатами роботи УФСІ можна на сайті.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше