З початку року УФСІ створено 225 додаткових місць для дітей у Київських дитсадках

З початку року УФСІ створено 225 додаткових місць для дітей у Київських дитсадках

У рамках фази ІІ Проекту УФСІ V, що виконується у містах Києві та Львові, у І кварталі 2019 року завершено ремонтні роботи у Львівському гуртожитку, куди вже заселено 25 внутрішньо переміщених осіб і найближчим часом планується поселити ще 55 (всього 80 місць для ВПО) та у 3 дошкільних навчальних закладах м. Києва, а саме:

1. МП 13-80-00-006, ДНЗ №104 Подільського району м. Києва (вул. Полкова, 58)

2. МП 13-80-2-046, ДНЗ №809 Дарницького району м. Києва (вул. Ахматової, 5-б)

3. МП 13-80-2-054, ДНЗ 769 Деснянського району м. Києва (пр. Маяковського, 19).

У цих дитячих садках відновлено 10 групових приміщень і створено 225 додаткових місць для Київської малечі.

Таким чином, ремонтно - будівельні роботи у межах фази ІІ Проекту завершені  на 4, замість 3 запланованих об’єктів.

На усіх об’єктах м. Львова роботи завершено. Залишилось тільки виплатити кошти післягарантійного періоду у сумі 0,248 млн. грн.

У рамках другої фази Проекту продовжуються роботи лише на МП 13-80-2-044 (ДНЗ 145  Святошинського району  м.Києва, бул. Кольцова, 20-Б) та на МП 13-80-2-056 (ДНЗ 83 Деснянського р-ну м.Києва,  вул. Оноре де Бальзака).

Після їх завершення у цих ДНЗ буде відновлено ще 5 групових приміщень і створено ще 80 додаткових місць для дітей дошкільного віку.

З початку року УФСІ створено 225 додаткових місць для дітей у Київських дитсадках

З початку року УФСІ створено 225 додаткових місць для дітей у Київських дитсадках

З початку року УФСІ створено 225 додаткових місць для дітей у Київських дитсадках

З початку року УФСІ створено 225 додаткових місць для дітей у Київських дитсадках

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше