Відео про навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах

Відео про навчальний візит з обміну досвідом з питань інтеграції та адаптації ВПО в приймаючих громадах

26-28 вересня завдяки Українському фонду соціальних інвестицій організовано навчальний візит у Львівську область для представників громадськості, влади, самозайнятих осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають у громадах-партнерах трьох областей, а саме: Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській. Учасниками візиту стали п'ятнадцять жінок.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Мета візиту - знайомство з успішними практиками інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб в містах Львів, Дрогобич та Трускавець. Поїздку здійснено в рамках компоненту «розвиток потенціалу», який фінансується з грантових коштів Уряду Німеччини в Проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ V».

Це були насичені три дні, де учасницям візиту було представлено діяльність локальних громадських організацій, які працюють в напрямі адаптації ВПО. Відбулась зустріч з переселенцями, які успішно створили та розвинули власну справу у Львові: це кав’ярня «Кримська перепічка», йога-студія, кондитерська «Два зайці», кафе «Крим», ательє «Пастораль» та Львівська майстерня Lombroso. Не менш пізнавальним було відвідування соціального підприємства «Рукомисли», яке має успішний досвід залучення переселенців до виготовлення аксесуарів ручної роботи. Перший день візиту завершився переглядом чудової вистави «Метелики вільні» у першому львівському театрі переселенців та місцевих мешканців «DOMUS».

У місті Дрогобич відбувся відкритий діалог з ініціативною групою «Дрогобич 3D». Це був цікавий та корисний досвід, як маленьке місто стало близьким для кримських татар-переселенців.

На фініші програми керівниця Західноукраїнського представництва міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська, на прикладі проектів з Західної України для внутрішньо переміщених осіб, розказала як ці проекти стають близькими громаді, які відбуваються зміни та що спільного може бути для діалогу та зменшення конфліктів у суспільстві.

Під час візиту учасниці напрацювали ідеї для партнерства та цікавих практик, які можна впровадити у себе в громадах. Чекаємо на реалізацію.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше