Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій ухвалила новий Регламент (Посібник) діяльності УФСІ

Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій ухвалила новий Регламент (Посібник) діяльності УФСІ

Наглядова рада Українського фонду соціальних інвестицій ухвалила новий Регламент (Посібник) діяльності УФСІ та перевірила стан реконструкції окремих об’єктів, розташованих у Харківській області

30 серпня у місті Дергачі, Харківської області, проведене виїзне засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). Головним питанням порядку денного було затвердження нового Регламенту (Посібника) діяльності Фонду.

«Затверджуючи новий Регламент УФСІ, ми завершуємо етап оновлення Українського фонду соціальних інвестицій, який тривав з минулого року. Діяльність Фонду стала значно прозорішою,   більш відкритою та ефективнішою. Мою точку зору також поділяють міжнародні донори, які саме через УФСІ надають Україні грантові кошти на вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб», - відзначив міністр соціальної політики України Андрій Рева, голова наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій. 

У оновленій редакції Регламенту (Посібнику) з’явились розділи, які стосуються:

  • протидії корупції і дотримання принципів доброчесності;
  • здійснення внутрішньої оцінки та моніторингу;
  • застосування правил і процедур оцінки соціального та екологічного впливу реалізації субпроектів.

«Новий Регламент (Посібник) став сучасним, чітким та стислим документом, який регламентує усі напрямки діяльності Фонду. Ухвалений сьогодні документ засвідчує готовність УФСІ працювати прозоро і з дотриманням високих стандартів та принципів доброчесності. Він містить всі необхідні положення та процедури, які суттєво модернізують роботу УФСІ у сфері закупівель. Відповідні положення були розроблені на основі нових правил закупівель Світового банку. Ми, за підтримки наглядової ради, робимо все, щоб діяльність УФСІ відповідала сучасним вимогам, які стосуються впровадження інвестиційних проектів за кошти міжнародних донорів», - повідомив Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій.  

Члени наглядової ради також перевірили хід ремонтів об’єктів соціального житла для переселенців у селищі міського типу Золочів та у місті Дергачі, відзначивши високу якість виконаних робіт. За кілька місяців, після завершення ремонтів у новому соціальному гуртожитку в Золочеві зможуть поселитись 56 переселенців. Ще 72 переселенці отримають нове житло у Дергачах. 

До середини 2019 року у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» за грантові кошти Уряду Німеччини Український фонд соціальних інвестицій створить 17 об’єктів соціального житла для 770 осіб. Географія впровадження проекту – Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області та місто Львів. 5 об’єктів вже введено в експлуатацію і житло отримали 123 переселенці. 

Незабаром Український фонд соціальних інвестицій розпочне новий проект для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI». Безповоротна фінансова допомога у сумі 9 млн. євро надається Міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний Банк Розвитку KfW. Грантові кошти будуть спрямовані у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні  Україні райони Донецької і Луганської областей. Новий проект, де акцент робиться на створенні соціальних квартир, допоможе близько 1000 внутрішньо переміщеним особам отримати соціальне житло. Проект триватиме 4 роки. 

Загалом за 18 років своєї діяльності Фонд та місцеві громади виконали понад 1200 мікропроектів у всіх регіонах України. Понад 1,4 мільйонів українців отримали користь від проектів УФСІ.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше