30 переселенців отримали безкоштовне житло у м. Богодухів

30 переселенців отримали безкоштовне житло у м. Богодухів

Сьогодні 30 переселенців отримали ключі від соціального житла у м. Богодухів Харківської області. Це уже п’ятий будинок із соціальним житлом для переселенців, який реконструював Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) за грантові кошти Уряду Німеччини, надані через Німецький банк розвитку KfW.

Ключі від відремонтованих і облаштованих меблями квартир переселенцям урочисто вручив міністр соціальної політики України Андрій Рева разом з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною.

За даними Українського фонду соціальних інвестицій, завдяки гранту Уряду Німеччини 97 переселенців вже отримали безкоштовне соціальне житло, а протягом найближчих місяців отримають ще близько 650 внутрішньо переміщених осіб у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

У будівлі гуртожитку УФСІ зробив капітальний ремонт: заміна та утеплення покрівлі, встановлення металопластикових вікон, заміна дверей, утеплення фасаду, ремонт системи опалення, влаштування системи вентиляції та очищення, усі внутрішні оздоблювальні та електромонтажні роботи. Загальний бюджет ремонтно-будівельних робіт становить 5,5 млн грн.

«Ще 10 родин, які переїхали із окупованої території, сьогодні отримали повноцінне, комфортне житло безкоштовно. Люди можуть жити тут стільки, скільки буде потрібно. Жодної орендної плати чи додаткових платежів не буде. Переселенці сплачуватимуть тільки за комунальні послуги, - розповідає Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій. - Загалом до кінця 2018 року ми плануємо здати в експлуатацію ще 9 подібних об’єктів у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях», - додає він.

Паралельно із створенням соціального житла для переселенців в рамках цього ж проекту УФСІ інвестує кошти у школи і дитячі садки. Так, в Богодухівській гімназії № 1 замінено вікна і покрівлю, а восени розпочнеться ремонт спортивної зали.

Наразі Богодухів вже отримав більше 9 млн. грн. інвестицій і отримає ще майже 4 млн. Харківська область в цілому отримає більше 80 млн. грн. безповоротних грантових інвестицій в соціальну інфраструктуру.

До кінця 2018 року в Харківській області буде відкрито ще 4 будинки житла для переселенців у Лозовій, Дергачах, Золочеві та Краснограді. Весною 2019 року буде готовий великий соціальний гуртожиток у м. Ізюм.

Також УФСІ реалізував проект «Гідна праця», в рамках якого внутрішньо переміщені особи та мешканці трьох східних областей мали змогу отримати додаткові навички із пошуку роботи та початку власного бізнесу.

У квітні 2018 року Український фонд соціальних інвестицій, Міністерство соціальної політики та Німецький банк розвитку KFW підписали Угоду, відповідно до якої Німеччина надала ще один грант у розмірі 9 млн євро на створення житла для переселенців. УФСІ планує розпочати активну фазу реалізації цього проекту вже у жовтні.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше