УФСІ в 2016-му

У 2016-му році Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) завершив впровадження Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV», який фінансувався за грантові кошти Уряду ФРН через німецький банк розвитку KfW. У рамках цього проекту з 2013-го року в Вінницькій, Кіровоградській та Львівській областях відремонтовано 93 соціальні об’єкти на загальну суму майже 155 млн грн - 45 шкіл, 25 дитячих садків, 11 водогонів, 6 закладів первинної медичної допомоги (сільські ФАПи та амбулаторії), 4 будинки культури та 2 бібліотеки.

У 2016-му році на виконання Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV» витрачено понад 46 млн грн. Реалізовані в рамках мікропроектів УФСІ заходи з енергоефективності знизили середнє питоме теплоспоживання дошкільних закладів на 50%, середніх шкіл - на 25%, а інших об’єктів соціальної сфери - на 40%.

Український фонд соціальних інвестицій також активно впроваджував Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» у містах Київ, Львів, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях. Головне завдання цього проекту - відновити соціальні об'єкти для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Криму та Донбасу. Також важливим напрямком є ремонт об’єктів соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки та медичні заклади) у тих громадах, які приймають переселенців. У 2016-му році на виконання Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» витрачено майже 70 млн грн.

«Сьогодні гострою є проблема працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Цим людям потрібна економічна незалежність та впевненість у майбутньому. Тому у 2017-му році крім ремонтних робіт у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях УФСІ також планує надати переселенцям можливість пройти навчальні тренінги, бізнес-курси, практичні заняття, професійну перепідготовку і підвищення кваліфікації» - зазначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко.

У 2017-му році УФСІ завершить ремонти в 11-и київських дитячих садках, де будуть відремонтовані 33 групи, які досі не працювали. Відновлені групи зможуть прийняти понад 800 дітей. Без черг у садочки Києва приймають дітей з родин переселенців з Криму та Донбасу.

У новому році також завершаться ремонтні роботи у Львові. Тут буде відремонтовано соціальний гуртожиток для ВПО та дітей-сиріт. Мікропроектом передбачено створення 90 місць. Також відкриється оновлений дитячий садок на вул. Новознесенська, 69 – 2 додаткові групи для 40 дітей.

Нагадаємо, що Український фонд соціальних інвестицій є державною неприбутковою організацією, яка створена в 2000-му році з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення. Фонд сприяє розвитку ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Нині УФСІ активно інвестує кошти міжнародних донорів у соціальну сферу місцевих громад, ремонтуючи об’єкти їхньої соціальної та комунальної інфраструктури.

It might be interesting for you