УФСІ в 2016-му

УФСІ в 2016-му

У 2016-му році Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) завершив впровадження Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV», який фінансувався за грантові кошти Уряду ФРН через німецький банк розвитку KfW. У рамках цього проекту з 2013-го року в Вінницькій, Кіровоградській та Львівській областях відремонтовано 93 соціальні об’єкти на загальну суму майже 155 млн грн - 45 шкіл, 25 дитячих садків, 11 водогонів, 6 закладів первинної медичної допомоги (сільські ФАПи та амбулаторії), 4 будинки культури та 2 бібліотеки.

У 2016-му році на виконання Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ IV» витрачено понад 46 млн грн. Реалізовані в рамках мікропроектів УФСІ заходи з енергоефективності знизили середнє питоме теплоспоживання дошкільних закладів на 50%, середніх шкіл - на 25%, а інших об’єктів соціальної сфери - на 40%.

Український фонд соціальних інвестицій також активно впроваджував Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» у містах Київ, Львів, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях. Головне завдання цього проекту - відновити соціальні об'єкти для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Криму та Донбасу. Також важливим напрямком є ремонт об’єктів соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки та медичні заклади) у тих громадах, які приймають переселенців. У 2016-му році на виконання Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» витрачено майже 70 млн грн.

«Сьогодні гострою є проблема працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Цим людям потрібна економічна незалежність та впевненість у майбутньому. Тому у 2017-му році крім ремонтних робіт у Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях УФСІ також планує надати переселенцям можливість пройти навчальні тренінги, бізнес-курси, практичні заняття, професійну перепідготовку і підвищення кваліфікації» - зазначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко.

У 2017-му році УФСІ завершить ремонти в 11-и київських дитячих садках, де будуть відремонтовані 33 групи, які досі не працювали. Відновлені групи зможуть прийняти понад 800 дітей. Без черг у садочки Києва приймають дітей з родин переселенців з Криму та Донбасу.

У новому році також завершаться ремонтні роботи у Львові. Тут буде відремонтовано соціальний гуртожиток для ВПО та дітей-сиріт. Мікропроектом передбачено створення 90 місць. Також відкриється оновлений дитячий садок на вул. Новознесенська, 69 – 2 додаткові групи для 40 дітей.

Нагадаємо, що Український фонд соціальних інвестицій є державною неприбутковою організацією, яка створена в 2000-му році з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення. Фонд сприяє розвитку ініціатив територіальних громад і громадських організацій. Нині УФСІ активно інвестує кошти міжнародних донорів у соціальну сферу місцевих громад, ремонтуючи об’єкти їхньої соціальної та комунальної інфраструктури.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше