У Запоріжжі відбулось засідання обласної спостережної ради УФСІ

У Запоріжжі відбулось засідання обласної спостережної ради УФСІ

31 січня у Запоріжжі відбулось засідання обласної спостережної ради УФСІ з питання реалізації в області проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V».

На спостережній раді директор Харківського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Володимир Крищук, консультанти УФСІ Тетяна Бовт та Юрій Телепенко розповіли про хід реалізації проекту в Запорізькій області загальною вартістю 56 мільйонів гривень. Розглянуто фінальні звіти з оцінки мікропроектів.

На засіданні Запорізької обласної спостережної ради УФСІ також обговорювались питання гарантування життєздатності об’єктів після закінчення ремонтно-будівельних робіт. Адже УФСІ, як фінансуюча та контролююча сторона, завжди акцентує увагу на тому, що замовники проектів – місцеві громади - мають обов’язково подбати про життєздатність впроваджених мікропроектів і забезпечити їхній подальший розвиток та ефективне надання якісних соціальних послуг. Громади області вже подбали про те, хто буде опікуватися об’єктами після завершення реалізації проекту УФСІ. Нині агенції з впровадження проектів ретельно вивчають питання наповнення об’єктів соціального житла необхідним обладнанням.

Заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров розповів про досвід Мелітополя, де всі 6 мікропроектів перебувають в активній фазі впровадження, а деякі незабаром буде завершено.

Важливим питанням роботи Запорізької ОСР УФСІ було розробка Порядку (Положення) про розселення внутрішньо-переміщених осіб. В проекті Українського фонду соціальних інвестицій саме ВПО мають стати отримувачами послуг у новостворених соціальних гуртожитках. Як зазначив начальник департаменту соціального захисту Запорізької ОДА Ігор Мещан область уже зверталась до профільних міністерств за наданням роз’яснень щодо порядку поселення. Врахувавши усі відгуки щодо даного питання члени ОСР вирішили спільно попрацювати у розробці положення про поселення ВПО.

Нагадаємо, що Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» (фаза І) спрямований на розвиток сходу України і впроваджується у 3-х областях: Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій. Впровадження першої фази проекту розпочалось у 2015-му та триватиме до 2018-го року. Сума гранту Уряду Німеччини складає 9 мільйонів євро.

Головне завдання проекту - відновити соціальні об'єкти для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з Криму та Донбасу. Серед пріоритетів також – відновлення об'єктів соціальної інфраструктури (школи та дитячі садки) у тих громадах, які приймають переселенців.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше