Фото та відеозвіт про стан впровадження мікропроектів УФСІ у місті Мелітополь

Фото та відеозвіт про стан впровадження мікропроектів УФСІ у місті Мелітополь

Представники Харківського регіонального представництва УФСІ здійснили чергову робочу поїздку до Мелітополя з метою моніторингу стану впровадження шести мікропроектів (ремонтуються 3 об’єкти соціального житла та 3 дитячі садки). До Вашої уваги фото та відеозвіт від соціального консультанта УФСІ Тетяни Бовт. Ось як виглядає ситуація станом на понеділок 6 лютого.

У дитсадку №14 «Теремок» уже завершено 98% ремонтно-будівельних робіт загальною вартістю до 2 млн грн. Тут зроблено утеплення фасаду мінеральною ватою із нанесенням декоративної штукатурки, частково замінено вікна та зовнішні дверні блоки, виконано утеплені відкоси, влаштовано пандус та відмостку навколо будівлі. «Теремок» досить великий дитсадок, у ньому працює 12 груп і виховується 294 дитини. Близько 10 дітей – це переселенці з окупованих територій Донбасу. У дитсадку працюють 34 педагоги. (ВІДЕО)

На 85% ремонтно-будівельні роботи виконані у дитячому навчальному закладі №39 «Чебурашка». Тут загальна вартість запланованих на об’єкті робіт складає близько 4 млн грн. І за технічною оцінкою УФСІ у ДНЗ № 39 вже на 80% утеплено фасад; замінено усі вікна на нові енергозберігаючі; повністю виконано внутрішні оздоблювальні роботи по облаштуванню відкосів. У «Чебурашці» виховується близько 270 дітей та працюють 27 педагогів. Тут теж близько 10 дітей є внутрішньо переміщеними особами.

Активно тривають ремонтно-будівельні роботи (РБР) і в дитячому садку №38 «Попелюшка» (ВІДЕО). Тут виконано 22% тих робіт, які заплановані у договорі підряду. На даний момент уже замінено усі вікна на нові енергозберігаючі, облаштовуються внутрішні відкоси. Розпочато роботи і по заміні покрівлі - облаштовано вентиляційні канали із цегли. А загальна вартість РБР - понад 4 млн грн. Наразі в ДНЗ №38 «Попелюшка» виховується 242 дитини (зокрема і діти ВПО), якими опікуються 27 педагогів.

Серед трьох об’єктів соціального житла для внутрішньо переміщених осіб першим до здачі наближається компактний соціальний гуртожиток по вулиці Героїв Сталінграду, 13.  Тут виконано 85% робіт, загальна вартість яких майже 1 млн 200 тис грн. У гуртожитку, який постане на базі першого поверху житлового будинку замінено усі вікна та двері, утеплено фасад. Також змонтовано нові системи електропостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Зараз активно ведуться внутрішні оздоблювальні роботи, які вже виконано на 50%. У найкомпактнішому соціальному гуртожитку Мелітополя зможуть проживати 10 людей. Самі ВПО періодично відвідують даний об’єкт  і активно цікавляться станом виконання ремонту.

35% ремонтно-будівельних робіт виконано на найбільшому в місті об’єкті соціального житла для переселенців по вулиці Інтеркультурній, 380. У соціальному гуртожитку житимуть 55 ВПО. Тут загальна вартість ремонтних робіт складає майже 5 млн 800 тис грн. Наразі влаштовано крокв’яну конструкцію покрівлі майбутнього соціального гуртожитку, замінено усі вікна та утеплено фасад. На об’єкті змонтовано зовнішні мережі теплопостачання і відремонтовано систему опалення. Зараз виконуються внутрішні оздоблювальні роботи. До Вашої уваги відео-коментар голови Агенції з впровадження проекту.

Ще 30 місць для ВПО створюється по вулиці Гвардійській, 38. Тут на 50% влаштовано крокв’яну конструкцію покрівлі, замінено усі вікна та відремонтовано систему опалення. А загальна вартість ремонтно-будівельних робіт – 3 млн 600 тис грн.

Власник об’єктів Мелітопольська міська рада активно тримає руку на пульсі, адже такої ваги проект місто реалізовує вперше. Крім консультантів УФСІ регулярно об’єкти відвідують заступник міського голови Іван Федоров, начальник відділу капітального будівництва Григорій Ткаченко та інженер з технічного нагляду Олександр Семеняченко. В робочому порядку вирішуються усі актуальні питання, які стосуються ходу впровадження мікропроектів.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше