Фото та відеозвіт про стан впровадження мікропроектів УФСІ у місті Мелітополь

Фото та відеозвіт про стан впровадження мікропроектів УФСІ у місті Мелітополь

Представники Харківського регіонального представництва УФСІ здійснили чергову робочу поїздку до Мелітополя з метою моніторингу стану впровадження шести мікропроектів (ремонтуються 3 об’єкти соціального житла та 3 дитячі садки). До Вашої уваги фото та відеозвіт від соціального консультанта УФСІ Тетяни Бовт. Ось як виглядає ситуація станом на понеділок 6 лютого.

У дитсадку №14 «Теремок» уже завершено 98% ремонтно-будівельних робіт загальною вартістю до 2 млн грн. Тут зроблено утеплення фасаду мінеральною ватою із нанесенням декоративної штукатурки, частково замінено вікна та зовнішні дверні блоки, виконано утеплені відкоси, влаштовано пандус та відмостку навколо будівлі. «Теремок» досить великий дитсадок, у ньому працює 12 груп і виховується 294 дитини. Близько 10 дітей – це переселенці з окупованих територій Донбасу. У дитсадку працюють 34 педагоги. (ВІДЕО)

ДНЗ_14
ДНЗ_14_1
ДНЗ_14_2

ДНЗ_14_3

На фото ДНЗ №14

На 85% ремонтно-будівельні роботи виконані у дитячому навчальному закладі №39 «Чебурашка». Тут загальна вартість запланованих на об’єкті робіт складає близько 4 млн грн. І за технічною оцінкою УФСІ у ДНЗ № 39 вже на 80% утеплено фасад; замінено усі вікна на нові енергозберігаючі; повністю виконано внутрішні оздоблювальні роботи по облаштуванню відкосів. У «Чебурашці» виховується близько 270 дітей та працюють 27 педагогів. Тут теж близько 10 дітей є внутрішньо переміщеними особами.

Активно тривають ремонтно-будівельні роботи (РБР) і в дитячому садку №38 «Попелюшка» (ВІДЕО). Тут виконано 22% тих робіт, які заплановані у договорі підряду. На даний момент уже замінено усі вікна на нові енергозберігаючі, облаштовуються внутрішні відкоси. Розпочато роботи і по заміні покрівлі - облаштовано вентиляційні канали із цегли. А загальна вартість РБР - понад 4 млн грн. Наразі в ДНЗ №38 «Попелюшка» виховується 242 дитини (зокрема і діти ВПО), якими опікуються 27 педагогів.

ДНЗ_38
ДНЗ_38_1
ДНЗ_38_2

ДНЗ_38_3

На фото ДНЗ №38

Серед трьох об’єктів соціального житла для внутрішньо переміщених осіб першим до здачі наближається компактний соціальний гуртожиток по вулиці Героїв Сталінграду, 13.  Тут виконано 85% робіт, загальна вартість яких майже 1 млн 200 тис грн. У гуртожитку, який постане на базі першого поверху житлового будинку замінено усі вікна та двері, утеплено фасад. Також змонтовано нові системи електропостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Зараз активно ведуться внутрішні оздоблювальні роботи, які вже виконано на 50%. У найкомпактнішому соціальному гуртожитку Мелітополя зможуть проживати 10 людей. Самі ВПО періодично відвідують даний об’єкт  і активно цікавляться станом виконання ремонту.

Героїв Сталінграду
Героїв Сталінграду_2
Героїв Сталінграду_3
Героїв Сталінграду_4

На фото ремонт соціального гуртожитку по вулиці Героїв Сталінграду, 13

35% ремонтно-будівельних робіт виконано на найбільшому в місті об’єкті соціального житла для переселенців по вулиці Інтеркультурній, 380. У соціальному гуртожитку житимуть 55 ВПО. Тут загальна вартість ремонтних робіт складає майже 5 млн 800 тис грн. Наразі влаштовано крокв’яну конструкцію покрівлі майбутнього соціального гуртожитку, замінено усі вікна та утеплено фасад. На об’єкті змонтовано зовнішні мережі теплопостачання і відремонтовано систему опалення. Зараз виконуються внутрішні оздоблювальні роботи. До Вашої уваги відео-коментар голови Агенції з впровадження проекту.

Інтеркультурна, 380
Інтеркультурна 380_1
Інтеркультурна 380_2
Інтеркультурна_380_3
Інтеркультурна_380_4
Інтеркультурна_380_5
Інтеркультурна_380_6
Інтеркультурна_380_7
Інтеркультурна_380_8

На фото: створення соціального житла для переселенців по вулиці Інтеркультурній, 380

Ще 30 місць для ВПО створюється по вулиці Гвардійській, 38. Тут на 50% влаштовано крокв’яну конструкцію покрівлі, замінено усі вікна та відремонтовано систему опалення. А загальна вартість ремонтно-будівельних робіт – 3 млн 600 тис грн.

Гвардійська_38
Гвардійська_38_1
Гвардійська_38_4

На фото: створення соціального житла для переселенців по вулиці Гвардійській, 38

Власник об’єктів Мелітопольська міська рада активно тримає руку на пульсі, адже такої ваги проект місто реалізовує вперше. Крім консультантів УФСІ регулярно об’єкти відвідують заступник міського голови Іван Федоров, начальник відділу капітального будівництва Григорій Ткаченко та інженер з технічного нагляду Олександр Семеняченко. В робочому порядку вирішуються усі актуальні питання, які стосуються ходу впровадження мікропроектів.

нарада влада_resized

 

It might be interesting for you