У Києві відбулась наглядова рада УФСІ

21 лютого в Києві у приміщенні Міністерства соціальної політики України відбулось засідання чергової наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

Виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко повідомив, що у 2016-му році до Міністерства соціальної політики України, представництва KfW у Києві, Посольства Німеччини та виконавчої дирекції УФСІ надійшли звернення від керівництва 14 регіонів України з проханням про продовження (розширення) співпраці з фондом, або про її відновлення. Звернення отримано від керівництва наступних регіонів: Полтавська, Миколаївська, Одеська, Івано-Франківська, Львівська, Харківська, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська, Запорізька області, а також від міст Київ, Львів, Маріуполь та Ірпінь. Наглядова рада ухвалила рішення звернутися до KfW з клопотанням про впровадження нових фаз проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» у Полтавській, Кіровоградській, Вінницькій областях.

Також наглядовою радою затверджено результати конкурсу по відбору аудиторської компанії ТОВ «Аудиторська фірма «РСМ Україна» (Київ) на проведення фінансового аудиту трьох проектів УФСІ за 2016 рік:

• «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ IV) у Львівській, Кіровоградській та Вінницькій областях;

• «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ V фаза 1 та 2) фаза І у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях;

• «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» (УФСІ V фаза 1 та 2) фаза ІІ у містах Київ та Львів.

Вирішено, що наступне засідання Наглядової ради відбудеться 3 березня. 

495_1

 

It might be interesting for you