В Києві у ДНЗ №746 відкрито 4 нові додаткові групи

В Києві у ДНЗ №746 відкрито 4 нові додаткові групи

24 лютого у столичному дитячому садку №746 (вул. Олександра Сабурова, 11-Б) відкрито чотири нові додаткові групи. Приміщення, які не працювали, відремонтовано за грантові кошти уряду Німеччини, а впроваджував проект Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ). У церемонії відкриття груп, де зможуть виховуватись приблизно 100 дітей, взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко, директор Київського регіонального представництва УФСІ Сергій Шигірт, представники управління освіти Деснянського району.

«Нам дуже приємно, що громада Деснянського району брала активну участь у впровадженні цього мікропроекту. Тут все зроблено зі смаком, а нові приміщення є світлими та затишними. Загалом за короткий час, останні 2 роки, в рамках нашого проекту в Києві створено близько тисячі додаткових дитячих місць», - відзначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко.

Нові групи відремонтовано з використанням якісних будівельних матеріалів. Групи мають нові вікна, системи опалення, світлодіодне освітлення, портомийки для посуду, нові санвузли, рекуператори.

За додатково виділені кошти з бюджету Деснянського району Києва закуплено нові меблі, посуд, миючи засоби та інші необхідні речі для місцевої дітвори та дітей із родин переселенців зі сходу України. Наразі у дитсадку виховується 3 дітей з родин внутрішньо переміщених осіб. Після відкриття нових додаткових груп у дитсадку також створюється 12 робочих місць, один з дошкільних педагогів є переселенцем з Донбасу.

В ході обміну враженнями від отриманого результату Ганна Старостенко подякувала УФСІ та керівникам дитячого садочку за хороший результат впровадження проекту. Вона також висловила сподівання, що за 2-3 роки в Києві повністю зникне черга до дитячих садків столиці. Нині вона налічує понад 10 тисяч дітей.

Дитячий садок збудовано у 1984 році і він спочатку мав 14 груп. Останнім часом працювало тільки 9. Завдяки УФСІ та грантовим коштам німецького уряду їх стало - 13. Загалом в рамках проекту УФСІ в Деснянському районі Києва відновлено 4 дитячих садочки, де запрацювали 11 нових додаткових груп.

Відеосюжет ТРК Київ

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше