В Києві у ДНЗ №746 відкрито 4 нові додаткові групи

В Києві у ДНЗ №746 відкрито 4 нові додаткові групи

24 лютого у столичному дитячому садку №746 (вул. Олександра Сабурова, 11-Б) відкрито чотири нові додаткові групи. Приміщення, які не працювали, відремонтовано за грантові кошти уряду Німеччини, а впроваджував проект Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ). У церемонії відкриття груп, де зможуть виховуватись приблизно 100 дітей, взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко, директор Київського регіонального представництва УФСІ Сергій Шигірт, представники управління освіти Деснянського району.

«Нам дуже приємно, що громада Деснянського району брала активну участь у впровадженні цього мікропроекту. Тут все зроблено зі смаком, а нові приміщення є світлими та затишними. Загалом за короткий час, останні 2 роки, в рамках нашого проекту в Києві створено близько тисячі додаткових дитячих місць», - відзначив виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко.

496_1
496

Нові групи відремонтовано з використанням якісних будівельних матеріалів. Групи мають нові вікна, системи опалення, світлодіодне освітлення, портомийки для посуду, нові санвузли, рекуператори.

За додатково виділені кошти з бюджету Деснянського району Києва закуплено нові меблі, посуд, миючи засоби та інші необхідні речі для місцевої дітвори та дітей із родин переселенців зі сходу України. Наразі у дитсадку виховується 3 дітей з родин внутрішньо переміщених осіб. Після відкриття нових додаткових груп у дитсадку також створюється 12 робочих місць, один з дошкільних педагогів є переселенцем з Донбасу.

496_3
496_2
496_4
496_6
496_7

 

В ході обміну враженнями від отриманого результату Ганна Старостенко подякувала УФСІ та керівникам дитячого садочку за хороший результат впровадження проекту. Вона також висловила сподівання, що за 2-3 роки в Києві повністю зникне черга до дитячих садків столиці. Нині вона налічує понад 10 тисяч дітей.

Дитячий садок збудовано у 1984 році і він спочатку мав 14 груп. Останнім часом працювало тільки 9. Завдяки УФСІ та грантовим коштам німецького уряду їх стало - 13. Загалом в рамках проекту УФСІ в Деснянському районі Києва відновлено 4 дитячих садочки, де запрацювали 11 нових додаткових груп.

Відеосюжет ТРК Київ

It might be interesting for you