Київський дитсадок «Всесвіт» прагне ефективніше використовувати енергію

Київський дитсадок «Всесвіт» прагне ефективніше використовувати енергію

10 березня в київському дитсадку №31 «Всесвіт» відбулась робоча нарада Агенції з впровадження мікропроекту та консультантів Київського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій за участю незалежного енергоаудитора Сергія Цукорника. Його було запрошено для проведення оцінки роботи системи централізованого опалення дитячого садка та можливостей більш ефективного використання системи опалення у майбутньому.

Залучення незалежного енергоаудитора дасть змогу розробити нові заходи енергозбереження у дитсадку.

У березні в дитячому садочку «Всесвіт» завершується впровадження мікропроекту Українського фонду соціальних інвестицій, який виконувався за грантові кошти уряду Німеччини.

У дитсадку Дарницького району Києва було здійснено комплексний ремонт чотирьох групових приміщень: замінено вікна на енергозберігаючі, замінено внутрішні двері, здійснено оздоблення групових приміщень, укомплектовано санвузли, встановлено рекуператори. В садочку запроваджено новітню освітню технологію за програмою «Лялька як персона».

Для обслуговування 4-х нових груп, де можуть виховуватись близько 100 дітей, створено 12 робочих місць. Поза чергою дитсадок приймає дітей із родин внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з окупованих Російською Федерацією територій України.

507_1
507_2
507_3

 


 

 

It might be interesting for you