В Харківській області триває впровадження 13 мікропроектів УФСІ

В Харківській області триває впровадження 13 мікропроектів УФСІ

14 березня у Харківській облдержадміністрації відбулось друге засідання обласної спостережної ради Українського фонду соціальних інвестицій. На зустрічі обговорювались питання нинішнього стану впровадження мікропроектів УФСІ та можливості прискорення ремонтних робіт на затверджених об’єктах.

Серед присутніх були представники Харківської облдержадміністрації, обласної ради, регіонального представництва УФСІ, представники тих громад, які беруть участь у впровадженні мікропроектів.

На спостережній раді обговорювалось питання розробки проекту порядку поселення внутрішньо переміщених осіб у соціальне житло, яке ремонтується в рамках проекту УФСІ. Представники місцевих органів влади пообіцяли розробити норми такого поселення.

Місцеві громади також висловили подяку інвестору (уряду Німеччини та банку KfW) за підтримку та запевнили у виконанні своїх зобов’язань – забезпечити меблями та необхідним інвентарем відремонтовані об’єкти та забезпечити їх подальшу життєздатність.

Нагадаємо, що в Харківській області впроваджуються 13 мікропроектів (МП) УФСІ: 6 МП – житло для ВПО, 6 МП – об’єкти соціальної інфраструктури та 1 МП – інтернатний заклад. Загальна вартість інвестицій в Харківську область - 72 млн. 300 тис. грн. Вже скоро ремонті роботи закінчаться на таких об’єктах: 

 

Назва проекту

Загальна вартість проекту, тис. грн.

Процент виконання будівельних робіт

1

Покращення умов надання послуг дошкільної освіти для громади м. Лозова. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності ДНЗ №14 "Світанок", навчання громади. Лозівський район, Харківська область/KFW

4500,000

90%

2

Створення житлових умов для ВПО  в м. Лозова  по   вул. Федора Супруна 17,  Харківська область/KFW

6600,000

85%

3

Покращення умов надання освітніх послуг для громади м. Богодухів. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності гімназії №1, навчання громади. Богодухівський район, Харківська область/KFW

4500,000

85%

4

Покращення умов надання освітніх  послуг для громади смт Золочів. Першочергові заходи по капітальному ремонту та енергоефективності гімназії, навчання громади. Золочівський район, Харківська область/KfW

3700,000

60%

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше