Німецькі консультанти готують новий проект для УФСІ

Німецькі консультанти готують новий проект для УФСІ

У Києві перебувають експерти німецької компанії «Management4health GmbH» (m4h), які готують концепцію нового проекту для Українського фонду соціальних інвестицій. Проект УФСІ VII має охопити як мінімум три східні області України (Дніпропетровську, Харківську та Запорізьку) та сприяти соціальним інвестиціям у медичні об’єкти даних регіонів.

Напередодні в офісі УФСІ в Києві керівник експертної групи m4h доктор Мігран Назаретян та менеджер проекту Саша Русгіарто окреслили контури техніко-економічного обгрунтування проекту. Виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко розповів про особливості впровадження мікропроектів у рамках діючого проекту УФСІ V та про бачення соціальних проблем на місцях.

519_1
519

З метою визначення найкращих проектних пропозицій для розвитку системи охорони здоров'я на сході України консультанти m4h зустрілись із заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я народним депутатом Іриною Сисоєнко. Сторони обговорили актуальні проблеми української системи охорони здоров'я, які можуть вплинути та зіграти важливу роль на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у приймаючі їх місцеві громади. 

519_2

Фахівці компанії m4h здобули знання і досвід практично в усіх регіонах світу і співпрацюють з урядами, агентствами з технічної співпраці, міжнародними фінансовими закладами, фондами за участю багатьох спонсорів і приватних інвесторів. Зокрема m4h вже реалізувала кілька проектів в різних країнах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою з акцентом на проектуванні та управлінні лікувально-профілактичних закладів (Таджикистан, Киргизстан, Непал, Індонезія). 

Наприклад, у Лівії компанія m4h створила генеральний план реалізації європейської лікарні в місті Бенгазі. Компанія взяла на себе завдання з управління завершенням будівельно-монтажних робіт, облаштування лікарні, встановлення комплексної системи технічного обслуговування і відкриття клініки стаціонарного та амбулаторного лікування. Також у проекті, який зараз фінансується німецьким банком розвитку KfW у Афганістані, компанія m4h керує будівництвом центру здоров’я матері та дитини у місті Мазарі-Шариф. 

It might be interesting for you