Німецькі консультанти готують новий проект для УФСІ

Німецькі консультанти готують новий проект для УФСІ

У Києві перебувають експерти німецької компанії «Management4health GmbH» (m4h), які готують концепцію нового проекту для Українського фонду соціальних інвестицій. Проект УФСІ VII має охопити як мінімум три східні області України (Дніпропетровську, Харківську та Запорізьку) та сприяти соціальним інвестиціям у медичні об’єкти даних регіонів.

Напередодні в офісі УФСІ в Києві керівник експертної групи m4h доктор Мігран Назаретян та менеджер проекту Саша Русгіарто окреслили контури техніко-економічного обгрунтування проекту. Виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко розповів про особливості впровадження мікропроектів у рамках діючого проекту УФСІ V та про бачення соціальних проблем на місцях.

З метою визначення найкращих проектних пропозицій для розвитку системи охорони здоров'я на сході України консультанти m4h зустрілись із заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я народним депутатом Іриною Сисоєнко. Сторони обговорили актуальні проблеми української системи охорони здоров'я, які можуть вплинути та зіграти важливу роль на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у приймаючі їх місцеві громади. 

Фахівці компанії m4h здобули знання і досвід практично в усіх регіонах світу і співпрацюють з урядами, агентствами з технічної співпраці, міжнародними фінансовими закладами, фондами за участю багатьох спонсорів і приватних інвесторів. Зокрема m4h вже реалізувала кілька проектів в різних країнах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою з акцентом на проектуванні та управлінні лікувально-профілактичних закладів (Таджикистан, Киргизстан, Непал, Індонезія). 

Наприклад, у Лівії компанія m4h створила генеральний план реалізації європейської лікарні в місті Бенгазі. Компанія взяла на себе завдання з управління завершенням будівельно-монтажних робіт, облаштування лікарні, встановлення комплексної системи технічного обслуговування і відкриття клініки стаціонарного та амбулаторного лікування. Також у проекті, який зараз фінансується німецьким банком розвитку KfW у Афганістані, компанія m4h керує будівництвом центру здоров’я матері та дитини у місті Мазарі-Шариф. 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше