Аудитори відвідали 12 соціальних об’єктів на Львівщині

Аудитори відвідали 12 соціальних об’єктів на Львівщині

З 20 по 23 березня з метою перевірки на Львівщині перебували представник київського бюро німецького банку розвитку (KfW) Віталій Шмеріга та представники ГС «Одеський регіональний енергетичний кластер». Цю громадську спілку було спільно відібрано Міністерством соціальної політики України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та бюро KfW у Києві для оцінки процедур УФСІ у впровадженні мікропроектів.

Спочатку аудитори відвідали 10 соціальних об’єктів, оновлених за грантові кошти німецького уряду у Буському та Кам’янка-Бузькому районах. Кошти надавались УФСІ через банк KfW, а впроваджували мікропроекти місцеві Агенції по впровадженню (АпВ). 23 березня такі ж візити відбулись на два львівські об’єкти – соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) по вул. Угорська, 2 та новий корпус ДНЗ №14. Під час відвідин окрім огляду об’єктів відбулися зустрічі із головами та членами Агенцій по впровадженню мікропроектів, представниками влади, власниками/балансоутримувачами об’єктів. Також аудитори спілкувались із виконавцями будівельно-монтажних робіт – директорами та виконробами підрядних організацій, робітниками та із законтрактованими УФСІ інженерами з технічного нагляду за веденням робіт.

523
523_1
523_2

На об’єкті соціального гуртожитку представника німецького банку KfW цікавило бачення місцевою громадою послуги для внутрішніх переселенців, мотивація громадського сектору для взаємодії та використання соціального гуртожитку як майданчику (платформи) для роботи із ВПО. Також обговорювались ідеї, які спрямовані на досягнення кінцевої мети – отримання якісної послуги для бенефіціара (ВПО).

Зовнішній аудит та моніторинг є стандартними процедурами для Українського фонду соціальних інвестицій, які здійснюються для прозорості та постійного вдосконалення операційних процедур Фонду.

It might be interesting for you