Експерти Management4health та представники УФСІ ознайомились з медичною інфраструктурою Запорізької області

Експерти Management4health та представники УФСІ ознайомились з медичною інфраструктурою Запорізької області

3-4 квітня Запорізьку область відвідали експерти німецької компанії Management4health GmbH Мігран Назаретян та Саша Русгіарто. Їх супроводжували представники УФСІ – координатор з інформаційної діяльності, розвитку потенціалу та навчання Катерина Дергачова, директор Харківського регіонального представництва УФСІ Володимир Крищук, консультант УФСІ із соціальних питань Тетяна Бовт.

У Запоріжжі експерти, які сприяють підготовці майбутнього медичного проекту Українського фонду соціальних інвестицій, заслухали думку обласної влади про стан та перспективи медичної сфери, про стратегічні плани оптимізації медичних закладів у області.

У Мелітополі експерти Management4health та представники УФСІ відвідали медичні заклади різного типу, а саме міський пологовий будинок,  інфекційне відділення №2 міської лікарні, центри надання первинної медико-санітарної допомоги №1 та №2. Під час даних зустрічей обговорювались питання щодо стратегічного плану оптимізації закладів, інформація про середню кількість пацієнтів. Експертів також цікавило те, які відділення у медичних закладах потребують найбільшої підтримки для надання послуг населенню. 

У Токмаку експерти німецької компанії ознайомились з роботою центральної районної лікарні. Тут представники міської влади та керівники місцевих медичних закладів розповіли про стан та розвиток медичної сфери на рівні міста та району. На зустріч із експертами прибув і голова Комиш-Зорянської об'єднаної громади Більмацького району Ігор Гнатуша, який поділився своїм досвідом щодо розробки стратегічного плану розвитку медичних закладів в умовах децентралізації.

537_ZP
537_M
537_M1
537_M3
537_M2
537_T

 

It might be interesting for you