Експерти m4h та виконавчий директор УФСІ зустрілись із заступником МОЗ України Павлом Ковтонюком

Експерти m4h та виконавчий директор УФСІ зустрілись із заступником МОЗ України Павлом Ковтонюком

12 квітня завершилась польова місія в Україні експертів німецької компанії «Management4health GmbH» (m4h), які готують концепцію нового проекту для Українського фонду соціальних інвестицій. Проект УФСІ VII має охопити як мінімум три східні області України (Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку) та сприяти соціальним інвестиціям у медичні об’єкти даних регіонів.

11 квітня керівник експертної групи m4h доктор Мігран Назаретян, менеджер проекту Саша Русгіарто та виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко зустрілись із заступником Міністра охорони здоров’я України Павлом Ковтонюком. На зустрічі обговорювались напрямки медичної реформи та ідеї МОЗ щодо розвитку первинної медико-санітарної допомоги.

544

На думку експертів m4h в умовах медичної реформи та процесів децентралізації одним із найперспективніших напрямків для інвестицій є амбулаторії. Саме модернізація амбулаторій (капітальні ремонти та закупівля нового обладнання) і має стати головним пріоритетом майбутнього проекту УФСІ VII. В рамках нового проекту, який планується розпочати в 2018-му році також передбачається розвиток напрямку пересувної медичної допомоги.

Представники Management4health працювали в Україні з 21 березня і відвідали понад 30 медичних закладів (районні лікарні, ФАПи, амбулаторії, центри матері та дитини) в Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях. 

544_1
544_2
544_3
544_4
544_5
544_6

It might be interesting for you