Спостережні Ради

Обласні та міські спостережні ради створюються для сприяння реалізації мікропроектів (субпроектів) у місцевих громадах. До спостережних рад входять представники Українського фонду соціальних інвестицій, органів місцевого самоврядування та місцевої влади, громад, місцевих недержавних організацій та науково-викладацьких кіл.
Головними цілями спостережних рад є забезпечення прозорого та ефективного впровадження мікропроектів (субпроектів) відповідно до процедур УФСІ; всебічне сприяння реалізації мікропроектів; моніторинг процесу впровадження проекту та оцінка його результатів; поширення набутого досвіду та ефективних моделей надання соціальних послуг для місцевих громад; налагодження співпраці між внутрішньо переміщеними особами, громадами, ініціативними групами, недержавними організаціями, органами місцевої влади та самоврядування у рамках виконання мікропроектів (субпроектів) Українського фонду соціальних інвестицій.
Для сприяння реалізації Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» створено спостережні ради в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, а також у містах Львові та Києві.
 
 
Очікується створення таких органів і у рамках виконання Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», який охоплює Харківську, Дніпропетровську та Запорізьку області, а також підконтрольні Україні райони Донецької та Луганської областей.